› Objednávka

Objednávka kurzu ”SEBEDŮVĚRA - Online kurz a pracovní sešit”


  • Pokud chceme čehokoliv dosáhnout, musíme nejprve sami uvěřit, že je to v našich silách. Pokud nejsme o našich schopnostech přesvědčeni a nevěříme, že to zvládneme (ať už je to cokoliv), dáváme našemu podvědomí instrukci „nesnaž se, stejně to nedopadne“. A nedopadne! Naše podvědomí udělá vše, aby nám jakýkoliv úspěch překazilo. Všichni vrcholoví sportovci to vědí. A stejná pravidla platí kromě sportu i ve všech ostatních oblastech jako je obchod, škola, kariéra nebo partnerské vztahy.
  • Dobrá zpráva je, že na sebedůvěře můžeme pracovat a postupně ji zlepšovat. Následující kurz vám v tom pomůže!
  • Ve většině situací v zaměstnání, ve sportu, ve škole nebo v osobním životě hraje sebedůvěra stejně důležitou roli jako odborné znalosti nebo fyzická zdatnost.
  • Pokud se vyhýbáte výzvám nebo překážkám z obav, že je nezdoláte, nebo vás trápí kontraproduktivní myšlenky, které snižují váš výkon, je toto ten pravý kurz pro vás.
  • V ceně kurzu: 70ti stránkový pracovní sešit obsahující řadu cvičení, pomocí kterých si osvojíte vědecky ověřené metody vedoucí ke zlepšení sebedůvěry a výrazně zvýšíte vaše šance na úspěch v zaměstnání, ve sportu, ve škole a v osobním životě.
  • Bonus: V ceně je zahrnuta kniha Dr. Černohorského, která vyšla v prosinci 2018: HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, Ilustrovaný manuál pro každodenní šílenství v hodnotě 450 Kč. Knihu zašleme obratem na vaši adresu po úhradě kurzu.

Cena kurzu: 1 990 Kč s DPH

Objednat kurz

1. Iniciály

2. Fakturační údaje

3. Způsob platby

4. Části kurzu

5. Místo kurzu