0. Úvod do Koučinkového diáře


Proč koučinkový diář a jak s ním pracovat

Pokud jste už přečetli nějakou knihu týkající se seberozvoje, je pravděpodobné, že vás zaujala, ale nezanechala na vás žádný dlouhodobý účinek. Pokud chcete efektivněji pracovat s vlastním myšlením, docílit trvalé změny v osobním nebo profesním životě, zlepšit komunikaci, být asertivnější, lépe zvládat stres a mít celkově větší úspěch, chce to víc než si jen přečíst knihu.

Můj diář vám umožní na sobě během jednoho roku soustavně pracovat. K tomuto účelu jsem pro vás připravil program sestávající z 52 (sebe)koučinkových lekcí, na každý týden v roce jednu. Součástí každé lekce je „Týdenní úkol“ s prostorem pro poznámky, který vám umožní aplikovat získané vědomosti v praxi. Měli byste si do diáře vždy zapisovat vše, co vás v souvislosti s úkolem napadne, protože to, co napíšete, si jednak lépe zapamatujete, podvědomě vám to pomůže navodit kýžené změny a hlavně budete mít možnost se k tomu v budoucnu vracet.

Lekce nemusíte absolvovat v pořadí, ve kterém jsou uvedeny v diáři, ale zcela libovolně podle toho, co právě řešíte nebo považujete za nejurgentnější. 

Na konci každého týdne nezapomeňte napsat datum, hodnocení týdne a nalepit samolepku, abyste později viděli, kdy jste lekci probrali a jak vám to šlo.

Obsah koučinkového diáře


Lekce, které jsou součástí Koučinkového diáře, vám umožní na sobě během jednoho roku efektivně pracovat a docílit tak trvalých změn v osobním nebo profesním životě, zlepšit komunikaci, být asertivnější, lépe zvládat stres a mít celkově větší úspěch.

Tištěný koučinkový diář se všemi 52 týdenními lekcemi, cvičeními a úkoly  pro zvýšení výkonnosti, mentální odolnosti i vaší psychické pohody si můžete nechat poslat ještě dnes.

 

HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. VYDÁNÍ PRÁVĚ DORAZILO!
Koupit tištěnou knihu