11. Moje cíle


Cíle  jsou většinou zaměřené na výsledek. V každém případě by měly být formulované pozitivně a být v souladu s vašimi hodnotami. Když chápete, proč chcete cíle dosáhnout a budete mít k tomu dobrý důvod a motivaci, máte z 90 % splněno! Čím víc je cíl v souladu s vašimi vnitřními hodnotami – tím snažší pro vás  bude ho dosáhnout.

Úkol pro vás:

Představte si, jak bude vypadat jeden den vašeho života poté, co cíle dosáhnete. Co vidíte? Co slyšíte? Co fyzicky cítíte? Kdo jste? Kde jste? Co je pro vás teď důležité? Vždy mějte na mysli, že cíle vás mají inspirovat a ne mučit! Napište si, jaké 3 kroky, které vás posunou blíž k cíli, uděláte v příštím týdnu a příštím měsíci.


Tyto lekce, které jsou součástí Koučinkového diáře, vám umožní na sobě během jednoho roku efektivně pracovat a docílit tak trvalých změn v osobním nebo profesním životě, zlepšit komunikaci, být asertivnější, lépe zvládat stres a mít celkově větší úspěch.

Mimochodem, jaký byl Váš týden na škále od 1 do 10 (nejlepší)?

Tištěný koučinkový diář se všemi 52 týdenními lekcemi, cvičeními a úkoly  pro zvýšení výkonnosti, mentální odolnosti i vaší psychické pohody si můžete nechat poslat ještě dnes.

HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. VYDÁNÍ PRÁVĚ DORAZILO!
Koupit tištěnou knihu