2. Dirigent vlastních myšlenek


Proč je výhodné chovat se jako dirigent vlastních myšlenek? Zdravé a nezdravé myšlenky mezi sebou soutěží o přední místa v našem uvažování. Je to jako v pěveckém sboru, kde mezi sebou soutěží hlasy. Dirigent sboru musí proto některé hlasy instruovat, aby byly tišší a některé aby byly hlasitější. Vy jste dirigentem sboru svých myšlenek, které můžete směrovat, kam chcete. Jak mezi sebou bojují pozitivní a negativní myšlenky o naši pozornost?

Úkol pro tento týden:

Udělejte si seznam nejčastějších myšlenek a zamyslete se, jak můžete jako dirigent sboru tyto myšlenky řídit a ovlivňovat. Jak utlumit negativní myšlenky a jak naopak posílit ty pozitivní? Pokuste se na všem negativním najít i něco pozitivního. Změnou způsobu přemýšlení o věcech můžete efektivně řídit, jak se budete cítit, jak dobře se budete rozhodovat a jaký úspěch budete ve finále mít.


Tyto lekce, které jsou součástí Koučinkového diáře, vám umožní na sobě během jednoho roku efektivně pracovat a docílit tak trvalých změn v osobním nebo profesním životě, zlepšit komunikaci, být asertivnější, lépe zvládat stres a mít celkově větší úspěch.

Mimochodem, jaký byl Váš týden na škále od 1 do 10 (nejlepší)?

Tištěný koučinkový diář se všemi 52 týdenními lekcemi, cvičeními a úkoly  pro zvýšení výkonnosti, mentální odolnosti i vaší psychické pohody si můžete nechat poslat ještě dnes.

HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. VYDÁNÍ PRÁVĚ DORAZILO!
Koupit tištěnou knihu