7. Denními návyky k úspěchu


Často přehlížíme důležitost denních návyků pro řízení sebe sama a vlastního života. Přitom i malá změna v zaběhnuté rutině nám může přinést velké změny jak v životě, tak v práci! Pokud si postavíte jednoduchý rámec, na který se nabalí všechny ostatní denní aktivity – vznikne tak struktura, která zůstane stát, ať se děje cokoli.

Úkol pro vás:

Napište si 5 konkrétních činností – návyků, které vás nejlépe podpoří v osobním i pracovním životě. Jakým způsobem si tyto návyky osvojíte? Vyberte 1 nebo 2 činnosti, které budete dělat, dokud si na ně nezvyknete a pak přidáte další. Přijmout nové zvyky chce čas a cvik. Začínají jako pouhé činnosti, a když se jim věnujete pravidelně, stanou se z nich návyky. Přijmout nový zvyk může trvat i několik týdnů, tak k sobě buďte shovívaví.


Tyto lekce, které jsou součástí Koučinkového diáře, vám umožní na sobě během jednoho roku efektivně pracovat a docílit tak trvalých změn v osobním nebo profesním životě, zlepšit komunikaci, být asertivnější, lépe zvládat stres a mít celkově větší úspěch.

Mimochodem, jaký byl Váš týden na škále od 1 do 10 (nejlepší)?

Tištěný koučinkový diář se všemi 52 týdenními lekcemi, cvičeními a úkoly  pro zvýšení výkonnosti, mentální odolnosti i vaší psychické pohody si můžete nechat poslat ještě dnes.

HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. VYDÁNÍ PRÁVĚ DORAZILO!
Koupit tištěnou knihu