8. Malé kroky


První krok k tomu, abychom byli schopni začít něco měnit, je uvědomit si, že změna je opravdu nutná. Pokud ale budete chtít měnit příliš věcí najednou, vaše pozornost se rozptýlí a šance, že se vám podaří něco změnit, klesnou. Je dobré si vybrat jednu malou věc a tou začít. Malé věci se často kumulují a mají velký efekt.

Úkol pro vás:

Chcete zhubnout? Pokud si například odpustíte odpolední donut (200 kcal), tak za 1 rok projde vaším trávicím traktem o 73 000 kcal méně. Přepočteno na kg tělesného tuku to dělá 10,5 kg. Pokud tedy chcete zhubnout 10 kg za rok (nebo neztloustnout o 10 kg), tak stačí vynechat každý den ten jeden donut.


Tyto lekce, které jsou součástí Koučinkového diáře, vám umožní na sobě během jednoho roku efektivně pracovat a docílit tak trvalých změn v osobním nebo profesním životě, zlepšit komunikaci, být asertivnější, lépe zvládat stres a mít celkově větší úspěch.

Mimochodem, jaký byl Váš týden na škále od 1 do 10 (nejlepší)?

Tištěný koučinkový diář se všemi 52 týdenními lekcemi, cvičeními a úkoly  pro zvýšení výkonnosti, mentální odolnosti i vaší psychické pohody si můžete nechat poslat ještě dnes.

HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. VYDÁNÍ PRÁVĚ DORAZILO!
Koupit tištěnou knihu