9. Řetězová reakce


Pokud se vám podaří změnit jednu malou věc, je možné, že spustíte řetězovou reakci. Například si odpustíte odpolední dezert, začnete hubnout, přestanete být líní a začnete se víc hýbat, budete vypadat lépe a budete méně unavení, partnerovi/partnerce se začnete víc líbit a zlepší se váš sexuální život, v práci budete výkonnější a váš šéf si toho všimne a nabídne vám lepší pozici, která vás bude víc bavit a celkově se tak stanete šťastnějšími.

Úkol pro vás:

Jakou pozitivní maličkost můžete změnit? Například: nebudu jezdit výtahem, přestanu sladit kafe, budu se každé ráno 5 minut protahovat atd. Poznamenejte si ji a začněte konat.


Tyto lekce, které jsou součástí Koučinkového diáře, vám umožní na sobě během jednoho roku efektivně pracovat a docílit tak trvalých změn v osobním nebo profesním životě, zlepšit komunikaci, být asertivnější, lépe zvládat stres a mít celkově větší úspěch.

Mimochodem, jaký byl Váš týden na škále od 1 do 10 (nejlepší)?

Tištěný koučinkový diář se všemi 52 týdenními lekcemi, cvičeními a úkoly  pro zvýšení výkonnosti, mentální odolnosti i vaší psychické pohody si můžete nechat poslat ještě dnes.

HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. VYDÁNÍ PRÁVĚ DORAZILO!
Koupit tištěnou knihu