Konference: Strategie k celostnímu zdraví

v kategorii: Aktuální kurzy


 • Název kurzu: Konference: Strategie k celostnímu zdraví
 • Stručný popis kurzu:

  Konference je určená pro kouče zdravého životního stylu, nutriční specialisty, lékaře, ale také širokou veřejnost zajímající se o nejnovější trendy v oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

  • Nepropásněte možnost získat nejnovější poznatky z oblasti zdraví, zdravého životního stylu a koučinku, a to přímo od renomovaných odborníků, které znáte z televizní obrazovky nebo dalších významných médií.
  • Právě tito lídři svých oborů na IHCA konferenci osobně vystoupí a budou zde prezentovat své poznatky, názory a výstupy z výzkumů.
  • Nenechte si ujít příležitost stát se pevnou součástí kreativní komunity koučů, která chce šířit ideu holistického přístupu k optimalizaci zdraví, a to hlavně skrz efektivní úpravy životního stylu.
  • Přijďte si poslechnout přednášky hvězdných mluvčí, kteří vědí, o čem mluví, diskutujte s nimi a získejte nejnovější informace, které mohou změnit život vám nebo vašim klientům.
 • Formát kurzu: Prezenční

NA IHCA KONFERENCI VYSTOUPÍ:

 

​PharmDr. Margit Slimáková 

Dietoložka, blogerka a propagátorka zdravotní prevence. Autorka bestsellerů „Velmi osobní kniha o zdraví“ a „Osobní receptář pro zdraví a pohodu“ a výživového doporučení Zdravý talíř. Zakladatelka 1. českého think tanku Globopol věnujícího se tématům zdravotní prevence a výživy. Pravidelně publikuje a přednáší, propaguje zdravou výživu pro školy a nemocnice.

Téma: „Jak se stravovat v pohodě“

Dr. Ivan Černohorský

Science, Health & Keto Enthusiast. Behaviorální ekonom. Vyvinul vzdělávací projekty Mindset Coaching®, Mindset Health Coaching zaměřené na psychologii změny chování a změny životního stylu. Zakladatel školy koučinku Mindset Academy s.r.o.

Téma: “Ketóza: Aktuální výzkum a čtyřleté osobní zkušenosti se změnou životního stylu”

Anna Richtrová

Nutriční terapeutka a koučka. Výživu vystudovala na naturopatické akademii The Nutritional Healing Foundation ve Velké Británii. Specializuje se na vliv stravy na fyzické i psychické zdraví, podporu léčby chronických onemocnění a poruchy příjmu potravy.

Téma: “Fruktóza a její vliv na metabolické a kognitivní zdraví”

Ing. Dagmar Honsová Ph.D. 

vystudovala a posledních 15 let aktivně aplikuje biometeorolgii do každodenních předpovědí počasí. Tedy vliv počasí na naše každodenní aktivity fyzickou a psychickou pohodu.

Téma: “Žít zdravě podle počasí.”

Mgr. Kamila Ulčová

Koučka, lektorka komunikace a moderátorka. V IHCA se zabývá koučinkem změny životního stylu ke zdravějšímu a plnějšímu životu. V koučovací praxi s klienty pracuje na strategiích pro zvládání nadměrného stresu a úzkosti.

Téma: “Jak se bránit účinně stresu a úzkosti.”

Mgr. Jakub Hrubeš 

Absolvent UK PEDF Praha. Sport prolíná celý jeho život. Kromě své činnosti v Akademii Mindset, je spoluzakladatelem mezinárodní koučinkové asociace IHCA, nebo spolumajitelem vzdělávací platformy pro fitness trenéry trenerskapraxe.cz. V současné době se věnuje především mentálnímu koučinku vrcholových sportovců.

Téma: “Mentální příprava sportovců.”

 

VSTUPENKA zahrnuje:

 • vstup na konferenci
 • zaručené místo na všech přednáškách speakerů
 • občerstvení
 • následující networking a volnou zábavu

Konferenci organizuje International Health Coaching Association (IHCA).

Více informací a objednávka