Ing. Jana Oslanská


V roce 1992 jsem ukončila VŠ ekonomického směru. Od té doby jsem prošla různé pozice, korporátní společnost, státní správu a taky OSVČ. Celou dobu jsem pořád v číslech , řízení, stresu. Zažila jsem v životě několik pádu a opět jsem se zvedla a bojovala. Tak jak mnoho z Vás. Život není procházkou růžovým sadem, ale pozitivní mysl, zdravé sebevědomí , znalosti a hlavně podpora dokážou zázraky.

Velká změna nastala v mém životě , když dcera onemocněla ulcerózní kolitidou. Začala jsem si vyčítat a pátrat kde jsem udělala chybu. Jako matce jediné dcery , mi bylo opravdu špatně. Hrozně jsem se bála, mnoho nocí jsem nespala. První změna a uvědomění nastalo v mysli. Pozitivní naladění a boj se strachy. Další změna nastala ve stravě…

11 let se věnuji tomu co jíme. Opravdové jídlo je na prvním místě. Pohoda, klid, pohyb a pozitivní přístup k životu je náš životní styl.

Nastal čas na další etapu. Chci pomáhat se změnou životního stylu ostatním. Na této cestě je potřeba hodně podpory, povzbuzení a naslouchání. S dcerou Simonou, která vystudovala psychologii se vydáváme za splněním našeho společného cíle. Chceme pomáhat Vám všem, kteří jste se rozhodli Váš dosavadní životní styl změnit.

Ráda Vám se změnou nebo s těžkou životní situací pomůžu.

Spolu najdeme řešení. Váš život bude opět hezký a šťastný.

Jde to, má to smysl !

S láskou Vaše Jana

Kontakt: https://www.soulandsofa.com/o-mne/

Jana je certifikovaný Mindset Health Coach | Kouč zdravého životního stylu