Ing. Mihaela Stan


Ing. Mihaela Stan

Specializace:

změna návyků, zdravý životní styl, Neurolingvistické programovaní (NLP), psychosomatika, aromaterapie, fytoterapie (terapie pomocí bylinek), poradenství v oblasti přírodní medicíny, reflexní terapie

 

Jsem osobní koučka a výživová poradkyně specializující se na podporu přeprogramovaní návyků.

Nevěřím na účinnost diet založené na omezení. Také vím, že jen pevná vůle není vždy k pomoci. Proto se ve svém koučinku zaměřím na vytvoření strategie vedoucí k náhradě nevhodných návyků s novými prospěšnými, které se dají harmonicky integrovat do současného života klienta, tak aby výsledky byly udržitelné.

Více než 20 let jsem pracovala v korporátním světě v manažerských pozicích a moje koučovací strategie jsou primárně vytvořené pro lidi, kteří potřebují být znovu zdraví, vitální a získat (zpět) svojí správnou váhu ale chybí jim čas, pevnou vůli, motivaci, disciplínu.

Vytvořila jsem svůj primární koučovací program na přeprogramovaní návyků jako rámec, představující určité základní postupy. Nicméně doprovázím, motivuji, inspiruji a pomáhám klienty dle individuálních předpokladů.

Vnímám člověka jako celek a věřím, že když někdo má například problém s nadváhou není jenom problém jídla. Je to komplex emocionálních, fyziologických, návykových a informačních faktorů. A tak do svých koučovacích a poradenských metod jsem vkládala všechny znalosti a zkušenosti, které jsem získala za dlouhá leta v různých kurzech a školení. A to například: certifikovaný kurz koučinku v Mindset akademii, certifikovaný kurz výživového poradenství, Neurolingvistické programovaní (NLP), psychosomatika, aromaterapie, fytoterapie (terapie pomocí bylinek), poradenství v oblasti přírodní medicíny, reflexní terapie a další.

www.cestaharmonie.cz