Mgr. Kamila Ulčová


Mgr. Kamila Ulčová je koučka s výcvikem akreditovaným ICF – Professional Coaching Skills, moderátorka a kreativní autorka. Vystudovala sociální a masovou komunikaci a žurnalistiku. Téměř 20 let se věnovala televiznímu, rozhlasovému i veřejnému moderování a práci v médiích. Nyní své zkušenosti s mezilidskou komunikací propojuje s profesionálním koučinkem osobního rozvoje. Kamila prošla tréninkem profesionálních koučů na prestižních školách, včetně Mindset Academy.

“Během posledních let jsem musela zvednout rukavici a čelit největší výzvě: vlastní transformaci a kultivaci. Najít svou misi, sebeúctu, zapracovat na asertivitě i čelit úzkostné poruše s panickými atakami. Překopala jsem svůj životní styl, zhubla desítky kilogramů a rozhodla se žít život, jaký si přeji. Našla jsem na to vlastní recepty, a proto vím, jak je důležitá autonomie, faktor času, prostor k procesu i přátelství k sobě samotné. Jako koučka mám na paměti, že vzájemný respekt, důvěra, bezpečí, lidskost, pozitivní přístup, náročnost a struktura celého procesu jsou to hlavní. Nezbytnou součástí mého koučování je velká porce empatie, můj temperament a špetka humoru.” 

Kamila má desetiletou intenzivní zkušenost s keto dietou a low carb stravováním, cvičí jógu a věnuje se řízeným meditacím. S radostí píše a ilustruje, na svém kontě má několik úspěšných knih pro děti a teenagery.

 

Osobní web: blogprodobrounaladu.cz kamilaulcova.cz,