Manuál zvládání emočního stresu


Manuál zvládání emočního stresu a negativních pocitů obsahuje všechny potřebné informace o stresu a negativních emocích jako jsou obavy a strach. V manuálu naleznete řadu cvičení, které vám pomohou je lépe snášet a naučit se s nimi žít.



Mindset7_5

Možná si to nechceme připustit, ale nepříjemné pocity jsou přirozenou součástí života. Je rozdíl, jestli se nám nepříjemné pocity nelíbí, ale přesto je dokážeme přijmout jako nedílnou součást života a poradit si s nimi, nebo jestli je považujeme za nesnesitelné a snažíme se jich zbavit. Nízká odolnost vůči emočnímu stresu může přinášet mnoho dalších problémů a brání nám prožít plnohodnotný život. Pokud máte potíže čelit úzkosti a stresu a vypořádat se s nimi, měli byste se naučit, jak s těmito pocity zacházet.

Pod pojmem stres zde rozumíme úzkost a pocit negativního stresu, nikoliv krátkodobý pozitivní stres, který může mít pozitivní efekt na motivaci a výkon. Někteří lidé považují za stresující všechny tyto emoce, jiné naopak trápí jen jedna konkrétní (např. úzkost). A co vy? S jakými negativními emocemi se špatně vypořádáváte?

Manuál emočního stresu vám ukáže řadu cvičení, které vám pomohou se vypořádat s emocemi, které vás dlouhodobě zatěžují a brání prožití plnohodnotného života.

Objednat soubor     Cena: 690 Kč