Manuál zvládání stresu


Manuál zvládání stresu obsahuje všechny potřebné informace o stresu a negativních emocích jako jsou obavy a strach. V manuálu naleznete řadu cvičení, které vám pomohou je lépe snášet a naučit se s nimi žít.
Možná si to nechceme připustit, ale nepříjemné pocity jsou přirozenou součástí života. Je rozdíl, jestli se nám nepříjemné pocity nelíbí, ale přesto je dokážeme přijmout jako nedílnou součást života a poradit si s nimi, nebo jestli je považujeme za nesnesitelné a snažíme se jich zbavit. Nízká odolnost vůči emočnímu stresu může přinášet mnoho dalších problémů a brání nám prožít plnohodnotný život. Pokud máte potíže čelit úzkosti a stresu a vypořádat se s nimi, měli byste se naučit, jak s těmito pocity zacházet.

Pod pojmem stres zde rozumíme úzkost a pocit negativního stresu, nikoliv krátkodobý pozitivní stres, který může mít pozitivní efekt na motivaci a výkon. Někteří lidé považují za stresující všechny tyto emoce, jiné naopak trápí jen jedna konkrétní (např. úzkost). A co vy? S jakými negativními emocemi se špatně vypořádáváte?

Manuál stresu vám ukáže řadu cvičení, které vám pomohou se vypořádat s emocemi, které vás dlouhodobě zatěžují a brání prožití plnohodnotného života.

Objednat soubor     Cena: 690 Kč