Odlepte se z místa!

v kategoriích: blog, Nezařazené


Nejprve si uvědomte svůj cíl.

Co byste chtěli změnit?

Death_to_stock_photography_Vibrant_(10_of_20)

 

Teď vymyslete ke každé z těchto 5 snadných otázek alespoň 3 odpovědi, které vás posunou blíž vašemu cíli:

Co můžu přestat dělat?

Čeho můžu dělat méně?

Čeho můžu dělat více?

V čem můžu pokračovat?

Co můžu začít dělat?

 

Kterou s těchto činností můžete udělat ještě dnes? Co zvládnete udělat do týdne? A co můžete udělat během tohoto měsíce?

Odpovědi si přepište na lepící papírky a nalepte si je do auta, peněženky, na skříňku, ledničku, šuplík ve stole nebo kamkoli, kde je uvidíte často a odlepte se z místa!

 


mindsetguruNová kniha Ivana Černohorského: HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, Ilustrovaný manuál pro každodenní šílenství

O čem je? Kniha vám pomůže pracovat s vlastními myšlenkami k vašemu prospěchu a zároveň vidět život z trochu jiné perspektivy. Posedlost úspěchem by mělo nahradit nadšení pro věci, kterými se zabýváte, které vás zajímají a baví. Uvědomíte si, že tlačit silou sám na sebe a na lidi kolem vás zřídkakdy přináší nějaký pozitivní efekt. Tím, že budete sami v lepší pohodě a budete kolem sebe šířít dobrou náladu, zlepšíte nejen vztahy s lidmi ve vašem okolí, ale věci se vám budou automaticky lépe dařit a dostaví se i kýžený úspěch.


Online kurz koučinku – Mindset Coaching® Distanční kurz (e-learning) pro budoucí kouče a všechny, kteří používat metody mentálního koučinku v profesním nebo osobním životě a ve sportu | ca. 60 hodin distančně (e-learning) | Certifikát: Mindset Coach® | Začátek kdykoliv | Cena: 9.990,- Kč