Objednávka knihy ”Hlava, největší (ne)přítel člověka”


3. VYDÁNÍ PRÁVĚ DORAZILO!

 • Kniha vám pomůže pracovat s vlastními myšlenkami k vašemu prospěchu a zároveň vidět život z trochu jiné perspektivy. Posedlost úspěchem by mělo nahradit nadšení pro věci, kterými se zabýváte, které vás zajímají a baví. Uvědomíte si, že tlačit silou sám na sebe a na lidi kolem vás zřídkakdy přináší nějaký pozitivní efekt. Tím, že budete sami v lepší pohodě a budete kolem sebe šířít dobrou náladu, zlepšíte nejen vztahy s lidmi ve vašem okolí, ale věci se vám budou automaticky lépe dařit a dostaví se i kýžený úspěch.
 • Počet stran: 300
 • Počet ilustrací: 93
 • Ukázku z knihy (strany 1 – 90) si můžete stáhnout zde
 • Knihu vám zašleme doporučenou poštou následující den po úhradě kupní ceny.

Recenze:

 • Texty v knize jsou velice dobře srozumitelné a čtou se s lehkostí. Na první pohled je zřejmé, že autor “ví, o čem mluví”, a proto dokáže čtenáři zprostředkovat jak teorii, která je nutná pro pochopení celé řady jevů, tak i praxi – velmi oceňuji konkrétní postupy a cvičení… Troufám si tvrdit že existuje jen málo publikací, u kterých se nejen pobavíte, ale zároveň vám skutečně pomohou v seberozvoji a práci na sobě. Toto je jedna z nich, vřele doporučuji k přečtení.
 • Knížka mě naprosto pohltila a přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji každému, kdo na sobě chce pracovat a dělat věci jinak a cítit se při tom přirozeně a dobře.
 • Když jsem otevřela knížku a přečetla si její obsah, ihned jsem věděla, že chci takovou i pro svého kamaráda. Každý, kdo se chce rozvíjet, učit komunikovat s lidmi a zvládat sám sebe a své myšlenky, bude velice mile překvapen úderností, ale zároveň jednoduchostí s jakou je kniha napsaná. Častokrát jsem narážela na dobré knížky, u kterých jsem musela obsah číst několikrát po sobě, než mi řádky začaly dávat smysl. Tady ne. Tady čtu řádky znovu a znovu jen proto, že je čtu svým známým a rodině :-). 
 • Jedna z knížek, která mi dala do života opravdu hodně. Do osobního i pracovního. Pokud pracujete s lidmi nebo prostě chcete lépe vycházet s lidmi, lépe a s klidem řešit různé situace, tak tuhle knížku mužů doporučit.
 • Tato knížka více než předčila mé očekávání. Její název naprosto přesně vystihuje její obsah. Při jejím čtení jsem pracovala na sobě a zároveň se bavila. A to prostě chcete 🙂
 • Výborná knížka, která díky cvičením na konci kapitol a možností psát si poznámky usnadňuje práci těm, kteří na sobě chtějí pracovat. Spoustu zajímavých informací, které vedou k zamyšlení, skvělé a zábavné ilustrace! Doporučuji všem.

Jak mohu knihu získat?

Knížku si můžete objednat na těchto stránkách a uhradit převodem na účet (po objednávce vám přijde automatická výzva k úhradě) nebo kartou přes PayPal nebo v našem e-shopu. Knížku vám zašleme doporučenou poštou bezprostředně po připsání ceny na náš účet (při platbě kartou do 12:00 ještě ten samý den).

Cena knihy: 450 Kč s DPH

Objednat knihu

1. Iniciály

2. Fakturační údaje

3. Způsob platby

4. Části kurzu

5. Místo kurzu