Online kurzy


Online kurz koučinku – Mindset Coaching®

Být úspěšný v soukromém i profesním životě je komplex mnoha faktorů. Patří k nim zejména schopnost uvědomovat si vlastní myšlenky, impulsy a pocity, empatie, umění naslouchat, komunikační dovednosti, pozitivní nastavení, schopnost překonávat překážky a zaměření na cíl,  ale i zdravé sebevědomí, asertivita, schopnost zvládat negativní emoce i stres.

To jsou dovednosti, které by měl ovládat každý kouč a které se naučíte v tomto kurzu. Koučink v našem pojetí využívá nejnovějších poznatků z psychologie a neurovědy, ale nechává každému prostor pro vlastní koučinkový styl. Filozofie koučinku a koučinkový přístup k ostatním lidem pomohou každému žít úspěšnější a spokojenější život.

 • KOUČINK: Chcete využívat koučink k rozvoji druhých anebo sebe sama? Chcete se stát koučem? Chcete zlepšit své pracovní, podnikatelské nebo sportovní výkony pomocí mentálního koučinku? Toto je kurz pro vás.

 • FLEXIBILITA: Nemáte momentálně čas navštěvovat prezenční kurz a spíše vám vyhovuje nastavit si vlastní tempo? Online kurz vám umožní rozplánovat si studium podle vlastních možností. Každé z 12 témat vám zabere přibližně jeden pracovní týden, pokud se mu budete věnovat asi hodinu denně.

 • CENA: Kurz je rozdělen do 3 tématických okruhů – Modulů. Objednat můžete buď všechny 3 moduly najednou za zvýhodněnou cenu 9.990,-  Kč nebo moduly můžete objednávat postupně tak, jak budete postupovat ve studiu, za 4.990 Kč za každý modul.

 • ZÁPOČET CENY: Pokud budete mít zájem, můžete po dokončení online kurzu koučinku absolvovat Akreditovaný kurzu koučinku. Částka, kterou jste již zaplatili za úvodní kurz, vám  bude z jeho ceny odečtena.

 • CERTIFIKÁT: Na konci kurzu můžete absolvovat online test (v ceně kurzu), získat certifikát Mindset Coach® (v ceně kurzu) a začít koučovat.

 • OBSAH KURZU: (DETAILNÍ, NEZKRÁCENÝ OBSAH KURZU NALEZNETE ZDE)
 • BONUS #1: Kniha ke kurzu HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. VYDÁNÍ v hodnotě 450 Kč
 • BONUS #2: ONLINE KURZ SEBEDŮVĚRA – Online kurz a pracovní sešit v hodnotě 1.990,- Kč

Kurz můžete uhradit také protřednictvím systému Benefit Plus.

 • Formát kurzu: E-learning
 • Místo konání kurzu: Studovat můžete doma, v práci, zkrátka kdekoliv a kdykoliv se vám zachce. Všechny výukové podklady obsažené v kurzu si můžete stáhnout, takže můžete studovat i když budete nějakou dobu mimo signál 🙂
 • Cena kurzu: 9 990 Kč vč. DPH

Objednat kurz
 


Health Coaching – Online kurz pro kouče zdravého životního stylu

Tento kurz je online-alternativou našeho akreditovaného kurzu pro Kouče zdravého životního stylu. Kurz v této online formě nemá MŠMT akreditaci, ale je s akreditovaným kurzem obsahově identický (chybí pro akreditaci nutná prezenční část).

Co získá absolvent kurzu: Kurz je zaměřený nejen na získání odborných znalostí v oblasti Health Coachingu a kvalifikace kouče, ale i na osobnostní růst. Propojení s ostatními a dynamika kurzu, kterou spoluvytváří všichni jeho účastníci, je pro většinu zásadním přínosem pro budoucí život.

 • Staňte se proto certifikovaným Koučem zdravého životního stylu a součástí naší komunity koučů.
 • Absolventi kurzu získají certifikát Mindset® Health Coach a mohou provozovat koučink pod značkou Mindset Coaching® – Health | Kouč zdravého životního stylu.

Obsaženo v ceně: Závěrečná zkouška a certifikát Mindset® Health Coach | Kouč zdravého životního stylu

V případě, že si v budoucnu objednáte Akreditovaný kurz “Health Coachingu”, cena za online kurz vám bude plně započtena.

 • Formát kurzu: E-learning
 • Místo konání kurzu: Studovat můžete doma, v práci, zkrátka kdekoliv a kdykoliv se vám zachce. Všechny výukové podklady obsažené v kurzu si můžete stáhnout, takže můžete studovat i když budete nějakou dobu mimo signál 🙂
 • Cena kurzu: 14 990 Kč vč. DPH

Objednat kurz
 


SEBEDŮVĚRA – Online kurz a pracovní ebook

Pokud chceme čehokoliv dosáhnout, musíme nejprve sami uvěřit, že je to v našich silách. Pokud nejsme o našich schopnostech přesvědčeni a nevěříme, že to zvládneme (ať už je to cokoliv), dáváme našemu podvědomí instrukci “nesnaž se, stejně to nedopadne”. A nedopadne! Naše podvědomí udělá vše, aby nám jakýkoliv úspěch překazilo. Všichni vrcholoví sportovci to vědí. A stejná pravidla platí kromě sportu i ve všech ostatních oblastech jako je obchod, škola, kariéra nebo partnerské vztahy. Dobrá zpráva je, že na sebedůvěře můžeme pracovat a postupně ji zlepšovat. Následující kurz vám v tom pomůže!

Ve většině situací v zaměstnání, ve sportu, ve škole nebo v osobním životě hraje sebedůvěra stejně důležitou roli jako odborné znalosti nebo fyzická zdatnost. Pokud se vyhýbáte výzvám nebo překážkám z obav, že je nezdoláte, nebo vás trápí kontraproduktivní myšlenky, které snižují váš výkon, je toto ten pravý kurz pro vás.

 • Kurz používá moderní metody Kognitivně behaviorální psychologie
 • V ceně kurzu: 70ti stránkový pracovní ebook obsahující řadu cvičení, pomocí kterých si osvojíte vědecky ověřené metody vedoucí ke zlepšení sebedůvěry a výrazně zvýšíte vaše šance na úspěch v zaměstnání, ve sportu, ve škole a v osobním životě.
 • Bonus: Kniha ke kurzu HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. VYDÁNÍ v hodnotě 450 Kč
 • Pokud se v budoucnu rozhodnete koupit jakýkoliv další kurz, cena, za již uhrazený kurz SEBEDŮVĚRA – Online kurz a pracovní sešit, vám bude plně započtena.
 • Formát kurzu: E-learning
 • Místo konání kurzu: Studovat můžete doma, v práci, v autobuse, nebo kdekoliv se vám zachce. Všechny výukové podklady obsažené v kurzu si můžete stáhnout, takže můžete studovat i když budete nějakou dobu mimo signál 🙂
 • Cena kurzu: 1 990 Kč vč. DPH

Objednat kurz


Staňte se asertivní za 22 dní – Online kurz asertivity

Stručný popis kurzu: V tomto online kurzu asertivního myšlení a chování se naučíte celou řadu technik, které vám pomohou žít naplněný život podle svých vlastních představ a ne představ vašeho okolí, naučí vás bránit svůj prostor a své hodnoty a názory proti agresivním vetřelcům.


Kurz používá osvědčené techniky kognitivně behaviorálního koučinku, pomocí kterých začnete postupně měnit své myšlení a začnete se chovat asertivně, to znamená bude schopni říkat “ne” a odmítat neopodstatněné nároky, prosazovat se v situacích, kde byste dříve zůstávali pasivní, ale i kontrolovat lépe vaše impulsy, kdy byste dříve vybuchly zlostí.


Kurz je rozdělen do 22 krátkých lekcí, 1 – 5 minutových video/audio prezentací, na každý den jedna lekce, které si můžete pustit třeba na cestě do práce, když budete šlapat na rotopedu, nebo se budete procházet v parku.


Bonusy, které zakoupením tohoto kurzu zdarma získáte:

Tento kurz vom pomůže transformovat vaši osobnost, odolávat tlakům vašeho okolí a vydat se svým vlastním směrem. 

Objednat kurz


Zajímáte se o koučink? Objednejte si knihu ke kurzům koučinku již teď: Dr. Ivan Cernohorsky, HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. vydání, Kniha vám pomůže pracovat s vlastními myšlenkami k vašemu prospěchu a zároveň vidět život z trochu jiné perspektivy. Tím, že budete sami v lepší pohodě a budete kolem sebe šířít dobrou náladu, zlepšíte nejen vztahy s lidmi ve vašem okolí, ale věci se vám budou automaticky lépe dařit a dostaví se i kýžený úspěch. Počet stran: 300, 25 testů a cvičení, Počet ilustrací: 93