Online kurzy


Celostní transformace: Body & Soul Performance Package

Naše psychika ovlivňuje naše tělo a naše tělo ovlivňuje naší psychiku.

Proto pokusy o změnu, které se soustředí buď jen na “hlavu”, nebo jen na “tělo”, nemají zpravidla velkou úspěšnost.

Pokud se chceme rozvíjet, musíme oslovit obojí.

Nejlépe to vědí vrcholoví sportovci, kteří mají své specializované kouče na fitness, techniku a kouče na mentální trénink.

Pokud nechcete nebo nemůžete absolvovat naše specializované kurzy, můžete se za zlomek ceny vzdělávat sami, pomocí našich publikací a online kurzů. Pomůže vám k tomu tento

Body & Soul Performance Package obsahuje:

1. Kniha Hlava největší (ne)přítel člověka, 3. vydání (tištěná kniha), samostatná cena 450,- Kč

2. Program pro radikální změnu životního stylu | 26 týdenní program pro změnu životního stylu a snížení biologického věku (tištěná publikace), samostatná cena 590,- Kč

3. Mindset Coaching Performance Workbook, samostatná cena 990,- Kč

4. Sebedůvěra – Online kurz a pracovní e-book (e-learning kurz) – samostatná cena 1.990,- Kč

Vše v celkové hodnotě 4.020,- Kč nyní za zvýhodněnou cenu 1.990,- Kč

Objednat kurz
 

Online kurz koučinku – Mindset Coaching®

Být úspěšný v soukromém i profesním životě je komplex mnoha faktorů. Patří k nim zejména schopnost uvědomovat si vlastní myšlenky, impulsy a pocity, empatie, umění naslouchat, komunikační dovednosti, pozitivní nastavení, schopnost překonávat překážky a zaměření na cíl,  ale i zdravé sebevědomí, asertivita, schopnost zvládat negativní emoce i stres.

To jsou dovednosti, které by měl ovládat každý kouč a které se naučíte v tomto kurzu. Koučink v našem pojetí využívá nejnovějších poznatků z psychologie a neurovědy, ale nechává každému prostor pro vlastní koučinkový styl. Filozofie koučinku a koučinkový přístup k ostatním lidem pomohou každému žít úspěšnější a spokojenější život.

KOUČINK: Chcete využívat koučink k rozvoji druhých anebo sebe sama? Chcete se stát koučem? Chcete zlepšit své pracovní, podnikatelské nebo sportovní výkony pomocí mentálního koučinku? Toto je kurz pro vás.

FLEXIBILITA: Nemáte momentálně čas navštěvovat prezenční kurz a spíše vám vyhovuje nastavit si vlastní tempo? Online kurz vám umožní rozplánovat si studium podle vlastních možností. Každé z 12 témat vám zabere přibližně jeden pracovní týden, pokud se mu budete věnovat asi hodinu denně.

CENA: Kurz je rozdělen do 3 tématických okruhů – Modulů. Objednat můžete buď všechny 3 moduly najednou za zvýhodněnou cenu 9.990,-  Kč nebo moduly můžete objednávat postupně tak, jak budete postupovat ve studiu, za 4.990 Kč za každý modul.

ZÁPOČET CENY: Pokud budete mít zájem, můžete po dokončení online kurzu koučinku absolvovat Akreditovaný kurzu koučinku. Částka, kterou jste již zaplatili za úvodní kurz, vám  bude z jeho ceny odečtena.

 • CERTIFIKÁT: Na konci kurzu můžete absolvovat online test (v ceně kurzu), získat certifikát Mindset Coach® (v ceně kurzu) a začít koučovat.

 • OBSAH KURZU: (DETAILNÍ, NEZKRÁCENÝ OBSAH KURZU NALEZNETE ZDE)
 • BONUS #1: Kniha ke kurzu HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. VYDÁNÍ v hodnotě 450 Kč
 • BONUS #2: ONLINE KURZ SEBEDŮVĚRA – Online kurz a pracovní sešit v hodnotě 1.990,- Kč

Kurz můžete uhradit také protřednictvím systému Benefit Plus.

 • Formát kurzu: E-learning
 • Místo konání kurzu: Studovat můžete doma, v práci, zkrátka kdekoliv a kdykoliv se vám zachce. Všechny výukové podklady obsažené v kurzu si můžete stáhnout, takže můžete studovat i když budete nějakou dobu mimo signál 🙂
 • Cena kurzu: 9 990 Kč vč. DPH

Objednat kurz
 


Health Coaching – Online kurz pro kouče zdravého životního stylu

Tento kurz je online-alternativou našeho akreditovaného kurzu pro Kouče zdravého životního stylu. Kurz v této online formě nemá MŠMT akreditaci, ale je s akreditovaným kurzem obsahově identický (chybí pro akreditaci nutná prezenční část).

Co získá absolvent kurzu: Kurz je zaměřený nejen na získání odborných znalostí v oblasti Health Coachingu a kvalifikace kouče, ale i na osobnostní růst. Propojení s ostatními a dynamika kurzu, kterou spoluvytváří všichni jeho účastníci, je pro většinu zásadním přínosem pro budoucí život.

 • Staňte se proto certifikovaným Koučem zdravého životního stylu a součástí naší komunity koučů.
 • Absolventi kurzu získají certifikát Mindset® Health Coach a mohou provozovat koučink pod značkou Mindset Coaching® – Health | Kouč zdravého životního stylu.

Obsaženo v ceně: Závěrečná zkouška a certifikát Mindset® Health Coach | Kouč zdravého životního stylu

V případě, že si v budoucnu objednáte Akreditovaný kurz “Health Coachingu”, cena za online kurz vám bude plně započtena.

 • Formát kurzu: E-learning
 • Místo konání kurzu: Studovat můžete doma, v práci, zkrátka kdekoliv a kdykoliv se vám zachce. Všechny výukové podklady obsažené v kurzu si můžete stáhnout, takže můžete studovat i když budete nějakou dobu mimo signál 🙂
 • Cena kurzu: 14 990 Kč vč. DPH

Objednat kurz
 


SEBEDŮVĚRA – Online kurz a pracovní ebook

Pokud chceme čehokoliv dosáhnout, musíme nejprve sami uvěřit, že je to v našich silách. Pokud nejsme o našich schopnostech přesvědčeni a nevěříme, že to zvládneme (ať už je to cokoliv), dáváme našemu podvědomí instrukci “nesnaž se, stejně to nedopadne”. A nedopadne! Naše podvědomí udělá vše, aby nám jakýkoliv úspěch překazilo. Všichni vrcholoví sportovci to vědí. A stejná pravidla platí kromě sportu i ve všech ostatních oblastech jako je obchod, škola, kariéra nebo partnerské vztahy. Dobrá zpráva je, že na sebedůvěře můžeme pracovat a postupně ji zlepšovat. Následující kurz vám v tom pomůže!

Ve většině situací v zaměstnání, ve sportu, ve škole nebo v osobním životě hraje sebedůvěra stejně důležitou roli jako odborné znalosti nebo fyzická zdatnost. Pokud se vyhýbáte výzvám nebo překážkám z obav, že je nezdoláte, nebo vás trápí kontraproduktivní myšlenky, které snižují váš výkon, je toto ten pravý kurz pro vás.

 • Kurz používá moderní metody Kognitivně behaviorální psychologie
 • V ceně kurzu: 70ti stránkový pracovní ebook obsahující řadu cvičení, pomocí kterých si osvojíte vědecky ověřené metody vedoucí ke zlepšení sebedůvěry a výrazně zvýšíte vaše šance na úspěch v zaměstnání, ve sportu, ve škole a v osobním životě.
 • Bonus: Kniha ke kurzu HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. VYDÁNÍ v hodnotě 450 Kč
 • Pokud se v budoucnu rozhodnete koupit jakýkoliv další kurz, cena, za již uhrazený kurz SEBEDŮVĚRA – Online kurz a pracovní sešit, vám bude plně započtena.
 • Formát kurzu: E-learning
 • Místo konání kurzu: Studovat můžete doma, v práci, v autobuse, nebo kdekoliv se vám zachce. Všechny výukové podklady obsažené v kurzu si můžete stáhnout, takže můžete studovat i když budete nějakou dobu mimo signál 🙂
 • Cena kurzu: 1 990 Kč vč. DPH

Objednat kurz


Staňte se asertivní za 22 dní – Online kurz asertivity

Stručný popis kurzu: V tomto online kurzu asertivního myšlení a chování se naučíte celou řadu technik, které vám pomohou žít naplněný život podle svých vlastních představ a ne představ vašeho okolí, naučí vás bránit svůj prostor a své hodnoty a názory proti agresivním vetřelcům.


Kurz používá osvědčené techniky kognitivně behaviorálního koučinku, pomocí kterých začnete postupně měnit své myšlení a začnete se chovat asertivně, to znamená bude schopni říkat “ne” a odmítat neopodstatněné nároky, prosazovat se v situacích, kde byste dříve zůstávali pasivní, ale i kontrolovat lépe vaše impulsy, kdy byste dříve vybuchly zlostí.


Kurz je rozdělen do 22 krátkých lekcí, 1 – 5 minutových video/audio prezentací, na každý den jedna lekce, které si můžete pustit třeba na cestě do práce, když budete šlapat na rotopedu, nebo se budete procházet v parku.


Bonusy, které zakoupením tohoto kurzu zdarma získáte:

Tento kurz vom pomůže transformovat vaši osobnost, odolávat tlakům vašeho okolí a vydat se svým vlastním směrem. 

Objednat kurz


Zajímáte se o koučink? Objednejte si knihu ke kurzům koučinku již teď: Dr. Ivan Cernohorsky, HLAVA NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA, 3. vydání, Kniha vám pomůže pracovat s vlastními myšlenkami k vašemu prospěchu a zároveň vidět život z trochu jiné perspektivy. Tím, že budete sami v lepší pohodě a budete kolem sebe šířít dobrou náladu, zlepšíte nejen vztahy s lidmi ve vašem okolí, ale věci se vám budou automaticky lépe dařit a dostaví se i kýžený úspěch. Počet stran: 300, 25 testů a cvičení, Počet ilustrací: 93