Cíle (5/5) Jak využít příležitosti

v kategorii: blog


Příležitosti jsou všude kolem nás, jsou to podněty, které nám dávají šanci změnit okolnosti k lepšímu. Často je ale vidíme jako převlečené za hodně práce nebo nepřekonatelné problémy, které by nám přinesly jen stres a těžkosti. Jenomže ve chvíli, kdy se na příležitosti začnete dívat jako na výzvy, začne je váš mozek identifikovat jako možnosti něco změnit.
Je důležité být neustále připraveni na jakoukoli šanci, která se může naskytnout. Být otevření novým perspektivám a nápadům – věcem, které jsou jiné než obvykle, a mohly by nám potenciálně poskytnout nový úhel pohledu. Přicházejí v mnoha podobách, jako jsou například nové trendy, problémy ostatních, díry na trhu a neobvyklé vzorce, události nebo okolnosti.

Udělejte si vaši osobní SWOTku: Zde ke stažení Osobní SWOT


Online kurz koučinku – Mindset Coaching® Distanční kurz (e-learning) pro budoucí kouče a všechny, kteří používat metody mentálního koučinku v profesním nebo osobním životě a ve sportu | ca. 60 hodin distančně (e-learning) | Certifikát: Mindset Coach® | Začátek kdykoliv | Cena: 9.990,- Kč
 
Objednat Online kurz koučinku Mindset Coaching®