Cíle 6: Jak realizovat dlouhodobé vize

v kategorii: blog


Realita je často tak komplexní, že se dá jen velmi těžko dopředu naplánovat. Místo toho, abyste se stresovali s osobními a profesními cíli (pozice v zaměstnání, váha, dům, auto, konto atd.), je někdy mnohem užitečnější mít vizi nebo směr, kam se chcete posunout a pak se spíše než na cíl soustředit na ty malé kroky, které tím směrem vedou.

Pokud se budeme příliš zaměřovat na samotný cíl, může se nám stát, že nebudeme myšlenkami tady a teď, abychom se mohli maximálně soustředit na samotnou realizaci dílčích kroků, které k cíli vedou. Když jsme příliš posedlí nějakým cílem, ať už ve sportu nebo v profesní kariéře, nejsme schopni dostatečně se soustředit na důležité detaily, které by nás měly k cíli vést. Zároveň naše posedlost dosáhnout cíle vede k tomu, že nejsme dostatečně uvolnění a právě toto „kognitivní uvolnění“ je předpokladem kreativity a úspěchu.


Online kurz koučinku – Mindset Coaching® Distanční kurz (e-learning) pro budoucí kouče a všechny, kteří používat metody mentálního koučinku v profesním nebo osobním životě a ve sportu | ca. 60 hodin distančně (e-learning) | Certifikát: Mindset Coach® | Začátek kdykoliv | Cena: 9.990,- Kč

Objednat Online kurz koučinku Mindset Coaching®

Rádi zodpovíme vaše otázky. Napište nám na FB messenger iconfinder_Facebook_Messenger_1298720