Pro veřejnost


Kurzy koučinku

IHiResntenzivní akreditovaný kurz koučinku (MŠMT) Vzdělávací program pro budoucí kouče, akreditovaný Ministerstvem školství, tělovýchovy a mládeže. Program kombinuje distanční (e-learning) a prezenční výuku. Rozsah vzdělávacího programu je 121 hodin, z toho 60 distančně a 61 prezenčně.

Online kurz koučinku – Mindset Coaching® Online kurz koučinku Mindset Coaching® spočívá ve více než 30 sestříhaných autentických videích z prezenčních kurzů, manuálů, odborných textů, cvičení a testů. Na konci kurzu máte možnost absolvovat test a získat certifikát „Mindset Coach“.

Online kurz finančního koučinku Intenzivní kurz finančního koučinku. V průběhu kurzu získáte jak tzv. tvrdé dovednosti v oblasti financí tak i znalosti z oblasti koučinku, které vám pomohou k trvalému přenosu vědomostí na vaše klienty.

Kurzy osobního rozvoje

Online kurz: Cesta ke zdravému sebevědomí

Snížená důvěra ve vlastní schopnosti může negativně ovlivňovat vaše výkony v práci, sportu nebo ve škole. Pokud si nevěříte, je velmi pravděpodobné, že v kritických situacích budete podávat nižší výkon než je ve vašich schopnostech. Pomocí praktických metod můžete ale systematicky na vaši sebedůvěře pracovat a během krátké doby zlepšit nejen vaši výkonnost, ale i pocit, který ze sebe máte.