Lucie Bredová

v kategorii: Reference


Když jsem v loňském roce narazila na koučink, prošla jsem mnoho stránek, které se jím zabývaly. Já jsem ale hledala kurz, který by mě kompletně do koučinku “zasvětil” a navíc byl rekvalifikovaný.

Jako první na mě “vyskočila” Mindset academy a i když musím říct, že mě jejich nabídka oslovila, řekla jsem si, že se nebudu rozhodovat tak prvoplánově a hledala dál… Nakonec jsem ale stejně jen pár dní před začátkem kurzu odpinkla přihlášku právě k Ivanovi do Mindset academy.

Šla jsem do toho s obavami, jak to celé bude probíhat, co tam bude za lidi atd. Hlavou se mi honily miliony myšlenek a otázek…Člověk je najednou nucen vystoupit ze své komfortní zóny, což pro mě není úplně jednoduché.

Po pár setkáních se moje obavy úplně rozplynuly. Na kurzu jsem se cítila velice příjemně a každý týden se víc a víc těšila. Ivan je na každou hodinu dokonale připraven a to se týká i zpracování podkladů ke studiu. Je to jeden z nejinteligentnějších a nejcharizmatějších lidí, které jsem měla v životě možnost potkat. Rád se s vámi podělí nejen o svoje dechberoucí znalosti, ale i zkušenosti. Je to člověk, který má absolutní přehled, žádné téma mu není cizí a tak myslím, že byste jen těžko hledali někoho erudovanějšího, kdo by vás na cestu koučinku zvládl lépe připravit.

Za sebe tedy mohu kurz jen a jen doporučit. Nelze mu absolutně nic vytknout. A tak pokud hledáte kurz, který by vás připravil na profesní dráhu kouče nebo se chcete spíše soustředit na svůj osobní růst, s Mindset academy nebudete litovat. Vždyť investovat do svého vzdělání, je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. A jako bonus potkáte bezva lidi, které vás mnohé naučí. Alespoň já jsem to štěstí měla a potkala se s úžasnými holkami, které mě v mnohém inspirovaly a po kterých se mi už teď stýská…

Všichni vč Ivana mi toho spoustu předali a naučili a věřte že to, že se po kurzu může váš život výrazně změnit, není žádné klišé…

Lucie Bredová, absolventka Akreditovaného kurzu koučinku 13.11.2020 – 5.2.2021