Nikola Holánová

v kategorii: Reference


Když jsem se rozhodla jít do kurzu koučinku, prošla jsem spoustu webů nabízejících kurzy koučinku. U Mindsetu mi ale utkvěla v paměti věta ‘Mnohým účastníkům se v průběhu kurzu výrazně změní život.’ – v ten moment bylo rozhodnuto. Bylo jasno.

Před půlkou kurzu jsem začala chápat význam téhle věty. Život mi to skutečně změnilo a z holky, která měla problémy s rozhodováním, sebevědomím a sebedůvěrou se stal někdo jiný. Stal se z ní někdo, kým jsem si být přála, ale dlouhá léta nebyla.

Celým kurzem nás provázel Dr. Ivan Černohorský, který je neuvěřitelný profesionál. Mě osobně se dotkl v pozitivním slova smyslu jeho osobní přístup a jeho charisma. Krok po kroku v nás budoval sebedůvěru a vytvářel pozitivní atmosféru a přátelské prostředí.

Ivan měl takový přístup, že ve mě postupně boural všechny obavy a strachy, které jsem jako většina začínajících koučů a lidí, kteří se s koučinkem z pohledu kouče nikdy nesetkali. Díky jeho přístupu mě svět koučinku do sebe vtáhl tak, že s jistotou mohu říct, že jsem sama sebe skutečně našla.

Tímto bych mu chtěla moc poděkovat za jeho trpělivost a individuální přístup. Za to, že mě naučil, že strach je dobrý sluha, ale špatný pán. Za to, že při nás stál při krocích, kdy jsme si nebyli jistí. Za to, že mě osobně skutečně změnil život a také za to, že je člověkem, jakým je. Děkuju.

A všem, kteří se do kurzu chystají v dobrém slova smyslu závidím. Pro mě osobně byl tento kurz jednoznačně nejlepší investice, která se mi vrací každý den nejen v mé práci kouče, ale i v tom, že jsem se stala člověkem sebejistým a vyrovnaným.’

Nikola Holánová, absolventka Akreditovaného kurzu koučinku, 5.2.2021