Simona Bortlíková MS.c.


Jmenuji se Simona a jsem psycholog a kouč. Můj zájem o lidi přivedl spoustu zajímavých osobností ze všech koutů světa za mnou, abychom spolu znovu objevili spokojenost, zdraví pocit štěstí, sebelásku a sebedůvěru v jejich každodenním životě. Psychologie a osobní rozvoj není pro mě jen povolání, ale současně i největší vášeň a koníček. Je pro mě přirozené rozvíjet a inspirovat, protože věřím, že v každém z nás se ukrývá něco, co stojí za odhalení, případně rozvinutí již existujícího potenciálu.

Jsem také máma a manželka. Jsem profesionální koučka partnerských a rodinných vztahů. Věřím, že rodina je společně se zdravím to nejdůležitější, co v životě máme a je potřeba o to náležitě pečovat.

Dále se věnuji vaší zdravotní stránce. Soustřeďuji se převážně na idiopatické střevní záněty, jako jsou Crohnova nemoc a Ulcerozní kolitida. Z vlastní zkušenosti jsem schopná pochopit a podpořit všechny, koho život takto ” obdaroval “. Společně najdeme cestu, jak se vyrovnat s nastalou situací a jak si nadále život užívat a ne jen přežívat 🙂 .

V neposlední řadě ze zkušeností v korporátním světě rozumím aktuálně řešeným tématům, která sužují široké spektrum veřejnosti. Tolik zmiňovaný a potřebný work-life balance, time management, ale i rozvinutí kreativity. Toto jsou oblasti, která jsou velmi podstatná nejen pro náš pracovní život, ale zejména ten osobní, že stojí za to jim věnovat náležitou pozornost. Spolu můžeme přijít na způsoby, díky kterým vám bude vaše práce přinášet radost, následovanou úspěchem při udržení kvalitních vztahů v rodině i mezi přáteli.

Kontakt: https://www.soulandsofa.com/o-mne/

Simona je certifikovaný Mindset Health Coach | Kouč zdravého životního stylu