Kateřina Škodová


Práce s lidmi a zvířaty mě oslovovala odjakživa, pracovala jsem patnáct let v zákaznickém servisu a jako podpora obchodních týmů, chtěla jsem pomáhat, jen jsem nevěděla, jak vše spojit dohromady. Nejdříve mi přišla do života Lily, která měla jako Zlatý retrívr úžasné předpoklady pro práci s lidmi, proto jsme absolvovali kurz Canisterapie, a pak už zbýval jen krůček ke spojení této oblasti s kurzem v Mindset Academy. Teď při koučování využívám také techniky právě z oblasti canisterapie. Pro alergiky mám ale samozřejmě připravené i jiné formy, některé vycházejí z arteterapie, jiné z klasické kognitivně-behaviorální terapie.

Specializuji se na sebepoznání a objevování vnitřní intuice. Mým cílem je, aby se klient stal sám sobě nejlepším rádcem a pomoc zvenčí už nepotřeboval. S klientem se soustředíme na řešení, zaměřujeme se na to, jak chceme, aby výsledná situace vypadala v budoucnosti. Někdy je dobré najít, kde chování vzniklo, ale vzorce myšlení se dají přepisovat i bez toho. Nabízím bezpodmínečné kladné přijetí, důvěru, podporu a bezpečné prostředí pro řešení klientovy situace

Kromě jiného mě baví seberozvoj, problematika leadershipu, filozofie, vzdělávání se, poznávání lidských příběhů, také jezdím na koni a čerpám energii z přírody. 

Na koučování mě fascinuje, jak výměna energie funguje vzájemně, a každý klient rozšiřuje i mé vnímání a obzory.

Pokud Vás tato práce oslovila a máte zájem se seznámit s novou metodou koučování, najdete mě na Facebooku na adrese:

https://www.facebook.com/sebepoznaniskachnou/ 

nebo e-mail: kachniposta@email.cz